Rýchla navigácia:
  Napísali o nás    

Press / Tlačové správy

Raňajky: Prínos Agile pre Business

1.6.2016
Agile Breakfast je praktické a lean podujatie pre profesionálov nie len z oblasti IT. Formátom aj časom je prispôsobené pre tých, ktorých zaujímajú najaktuálnejšie trendy v oblasti Agile a Lean a majú chuť nie len diskutovať, ale vidieť aj konkrétne príklady z praxe a dostať návod ako ich použiť v svojom prostredí.
13.12.2013
Java je základným "pracovným nástrojom", ktorý v Segese používame na vytvorenie softvéru, stránok a aplikácií pre vás. Jeden z najnáročnejších programovacích jazykov si určite zaslúži väčšiu pozornosť a myslíme si to zdá sa nielen my. Ako pravidelných organizátorov stretnutí fanúšikov tohto jazyka Java Groupy Slovensko sme boli oslovení spoločnosťou Accenture. Už po druhýkrát sme sa tak stali jedným z podporovateľov sviatku jazyka Java.
20.10.2014
Synapso má dieťa! Náš systém na tvorbu webových stránok Synapso má odteraz jednoduchšiu formu, ktorá sa dá jednoducho použiť aj pre jednotlivcov, alebo firmy, ktoré chcú mať prehľadnú stránku. Ak vás už unavuje štruktúra klasického webu určite vás zaujme Site HERO. Nový spôsob, ako oline odprezentovať svoju firmu, portfólio, produkt, alebo sa len pochváliť so svojimi zálubami, či zážitkami z cestovania.
1.3.2014
Po Horúcej jeseni s GTUG-om mohla podľa správnosti nasledovať jedine Snežná Googlovica. Aj keď do poslednej chvíle nebolo jasné, či nejaký sneh bude, organizátori sľub dodržali. Ak ste sa prednášok zúčastnili viete, že cestou do novej budovy Fakulty informatiky a informačných technológiíí STU ste sa museli popasovať s veľkými kopami snehu. Event sa uskutočnil 12. februára o 17:00 v Turingovej veľkej učebni.
21.1.2013